हजुरबुवा उमेरका संग बिहे गरेकी युवती भन्छिन “सन्तुष्टि 100% पाएकी छु”, दुःख देखि रोमान्स सम्मका कुरा यसरी सुनाए (भिडियो सहित)

पछिल्लो समय धेरै नै उमेर अन्तरका वृद्ध र युवती बिचको बिबाहले सामाजिक संजालमा तहल्का पिटिरहेको छ । जताततै उनिहरुकै चर्चा चुलिदै गएको छ । धेरैले माया प्रेममा उमेरले छेक्दैन भनेका छन भने धेरैले सम्पतिका लागी ती २१ बर्षकि युवती ६८ बर्षका वृद्धसंग बिबाह गरेर आएकी भनेका छन ।बास्तबमै सबैलाई यस्तो लाग्नु स्वाभाविक नै हो ।

तर उनीहरुलाई गहिरिएर बुझ्दा भित्री रहस्य भने अर्कै पाइयो । सम्पतीका लागि ती युवती भन्ने लागेकालाइ पनि अचम्म लाग्ने बास्तबिकता रहेको छ । ती वृद्धका घरमा दुई छाक खान लाउन पनि पुग्ने सम्पती छैन । धेरै नै गरिबीमा परेका वृद्धले आफ्ना नाती नातिनिको बिजोक देख्न नसकेर बिबाह गर्नुपर्ने बाध्यता भएको बताए । घरमा कोहि काम गर्ने नभएपछी वृद्धले नै सबै थोक गर्नुपर्ने बाध्यता थियो ।

साना साना नाति नातिना र वृद्ध मात्रै बस्ने घरमा बिजोक नै थियो भन्छन वृद्ध । उता युबतीको पनि पहिले नै एकजना युवकसँग बिहे भएको र उसले छाडेर गएपछी बेसाहारा भएकी युवती जसको एउटा हात नै छैन । हात नभएपछि कसैले बिहे नगर्ने र बिहे भएपछी पनि आफुसङ नबस्ने भएपछी उनले वृद्धसंग बिबाह गरेको बताइन ।घरको अवस्था धेरै नै बिजोक रहेको छ । उनिहरुले आफुहरुलाइ सहयोग गर्न अपिल समेत गरेका छन ।

सहयोगका लागि ९८११३५६३७४ मा सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ । सबैको मनै रुवाउने कथा अनि ब्यथा छ यो जोडिको । युबतीले आफ्ना सम्पुर्ण पहिले देखि अहिलेसम्मका कुरा भावुक हुँदै बताइन । वृद्धले पनि आफ्ना जिबनका धेरै कुराहरु बताए । दुई श्रीमतीले छाडेर गएका र दुई श्रीमतीको निधन भएको भावुक हुँदै सम्झिए । पाचौं श्रीमतीसंग अब जीवन बिताउछु भन्दै अङालो नै हाले ।

उनिहरु संग दुख देखि रोमान्स सम्मका कुरा गरिएको भिडियो तल हेर्नुहोला । २१ बर्षकि युबतिले सबै कुरामा आफू खुशी छु भनिन ६८ बर्षका वृद्धसंग बिहे गरेकी युबतीले वृद्धसंग यौन सन्तुष्टि १००% नै पाउने गरेको बताइन । भाइरल जोडीसङ गरिएको कुराकानी तलको भिडियोमा हेर्नुहोला उनिहरुको कहानिले तपाइँको आखा रसाउनेछः


Post Views:
429
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *